Vítáme Vás v našem e-shope z chovatelskými potřebami

Rádce

AATU DOG

Pro koho je AATU

Jsme zastánci toho, že každá rasa psů je unikátní a liší se od ostatních. Jedno však spojuje všechny. Každý pes přirozeně vyhledává kvalitní krmení. Pes je sám sobě lékařem, a pokud bychom jej nechali vybrat ze široké škály potravy, tak si vybere to co je pro jeho zdraví nejlepší.

Pokud bychom se vrátili zpět k vlkům, kteří lovili zvěř ve volné přírodě, zjistíme, že základní potravinou psů je maso. Spokojený pes je ten, který má dostatek živin a vitamínů. Skutečnost, že granule obsahují 80 % čerstvého masa je potvrzením, že AATU je superprémiové krmivo pro psy.

Granule AATU obsahují nejen maso, ale také ovoce, zeleninu, bylinky a koření. Kombinací všech těchto složek docílíme kompletního krmiva pro psy.

Věříme, že každý si vybere mezi naším kuřecím, kachním nebo lososím základem. Všechny druhy zaručují nejvyšší kvalitu krmiva a je jen na vašem psím kamarádovi, který si oblíbí.

Budeme rádi, pokud porovnáte složení Vašeho stávajícího psího krmení se složením krmiva AATU. Jsme přesvědčeni, že rozdíl bude viditelný hned na první pohled. Naším cílem je vyrábět pro Vaše psy to nejlepší krmivo a vidět spokojené zákazníky.

Byli bychom nadšeni, pokud byste dali i Vašemu psovi možnost na dlouhý a spokojený život.

 

Sportovci

Je váš pes profesionální nebo jen rekreační sportovec? Pak jsou granule AATU pro vás tím nejlepším krmivem. Každý sportovec se musí neustále udržovat v nejlepší kondici. Spokojený pes je ten, který využívá přírodní zdroje energie a vitamínů. Složení krmiva AATU tohoto efektu plně využívá.

Granule AATU jsou vhodné pro psy věnujícím se disciplínám, jako jsou mushing, agility, flyball, coursing a další. Všechny tyto sporty vyžadují dokonalou kondici a koncentrovanost. Opravdu kvalitní krmivo pro psy podporuje nejen fyzickou, ale i psychickou výdrž. Vyzkoušejte krmivo AATU a přesvědčte se sami!

 

 

 

 

Lovečtí psi

Lovecká plemena psů mají nadání pro lov v krvi. Základem úspěšného lovu je však perfektní fyzická kondice a vycvičené lovecké instinkty. Krmivo AATU je díky vysokému obsahu bílkovin a vitamínů vhodné pro loveckou činnost. Plemena loveckých psů jsou uzpůsobena na velkou zátěž a vytrvalost. Reálně je toho možné dosáhnout pouze za předpokladu dostatku energie z potravy.

V dřívějších dobách lovili divocí psi a vlci zvěř pro její maso. Z masa dostali novou energii pro další lov a zachování svého druhu. Evoluce určité věci změnila, ale potřebu kvalitní potravy zanechala. Krmivo AATU svým složením zajišťuje přirozené složení psího jídelníčku.

 

 

 

 

Pracovní a záchranářští psi

Na výsledcích pracovních psů často závisí lidské životy. Mezi pracovní psy se řadí především asistenční a vodící psislužební psi a hlídací psi. Je tedy nezbytné zajistit těmto psům velké množství energie. Pro jejich vysokého pracovního nasazení je nutné, kromě výcviku, kvalitní a komplexní strava psa. Poměr 80/20 v krmivu zajistí dostatečnou zásobu živin pro svalovou stavbu těla a přirozenou obranyschopnost organismu.

Psí granule obsahující podíl zeleniny a ovoce jsou vhodná již při výcviku, protože obsažené vitamíny zajistí velkou koncentrovanost zvířete. Dopřejte svému psímu kolegovi to nejlepší krmivo.

AATU CAT

Znáte dobře důležité nutriční požadavky koček?

 

Kočky jsou velice náchylné na výběr správného krmiva. Mnoho lidí si myslí, že kočky jsou všežravci. To není úplně pravda. Kočky jsou šelmy a jejich přirozenou potravou je syrové maso a krev. Velice důležitý je pitný režim.

Pokud má Vaše kočka správné složení stravy, tak se vyhnete případným komplikacím a nákladným léčbám. Níže jsou popsány všeobecné základní zásady, které by měl mít každý chovatel koček na paměti. 

Uhlohydráty jsou příčinou nerovnováhy cukru v krvi.

Pravidelný pitný režim je důležitý pro zdravé močové cesty (paradoxně zdravé kočky mají sníženou potřebu pocitu žízně, protože jsou zvyklé přijímat tekutiny z potravy). Přirozená potrava koček obsahuje až 75 % vody.

Znovu se budeme opakovat, ale kočky jsou výhradní masožravci. Rostlinná strava jim v žádném případě nesvědčí. Hlavním důvodem je živočišný protein, který obsahuje kompletní zásadně důležitý aminokyselinový profil. Na rozdíl od psů si kočky důležité aminokyseliny nedokážou samy vyrobit.

Jednou z nejdůležitějších aminokyselin pro kočky je taurin, ten je zastoupen v mase. Nedostatek taurinu by mohl způsobit srdeční problémy, případně slepotu zvířete. Mnoho koček ročně onemocní nebo zemře v důsledku špatné stravy. Pokud přesto nevěříte granulovaným krmivům, tak Vám doporučujeme vyzkoušet vlhká krmiva v podobě konzervy. Pokud máte problém zvířeti zajistit dostatečný přísun tekutin, tak vlhké krmivo je pro kočky vhodnější než suché – granulované. AATU cat mají také konzervy, ty jsou plné masa a zároveň obsahují kvalitní vývar, který zvířeti dodá tekutiny.

Další velkou chybou je krmit kočku krmivem, které obsahuje velké množství obilovin. V přírodě nikdy a nikde neuvidíte kočku jíst obiloviny. V přírodě přijme kočka maximálně 5 % sacharidů, v běžných krmivech pro kočky je jich někdy až 35 % (tvoří je především obilí obsažené v krmivu). To je 6x více, než je pro kočku přirozené! Vysoký obsah obilovin v krmivu může vést k respiračním onemocněním, jako je kašel nebo ztížené dýchání. Pro kočky nejsou problém sacharidy jako takové, ale snížená schopnost štěpit škroby na jednoduché cukry (nedostatek „amylázy“). Dalším levným "plnidlem" je sója. Ta může u koček způsobit problémy se štítnou žlázou, které se projevují nejčastěji ztrátou hmotnosti, nervozitou až agresivitou a různými změnami na srsti.

 

Na závěr uvádíme nejdůležitější body z článku:

1) kočka je RYZÍ MASOŽRAVEC,

2) kočka potřebuje dodržovat PITNÝ REŽIM,

3) OBILÍ a SÓJA kočce NESVĚDČÍ.

 

Pokud budete dodržovat výše zmíněné rady, Vaše kočka bude mít zdravější a spokojenější život.

 

              kure cat bag frontkachna cat bag frontlosos cat bag front

 

JIŽ V PRODEJI KAPSIČKY AATU CAT S 97 % MASA

 

     AATU 85g Chichen Pheasant  AATU 85g Chicken Quail  AATU 85g Duck Chicken Liver  AATU 85g Salmon ChickenPrawn  AATU 85g Turkey Goose

           Kuře s bažantem                 Kuře s křepelkou                 Kachna s kuřetem                Losos s kuřetem                 Husa s krocanem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.